Наука, тренінги, творчість, IT-технології - 12 кращих клубів Києва для підлітків

Наука, програмування, психологія, мистецтво – обирайте заняття для своєї дитини за її інтересами! У своєму огляді я зібрала для вас 12 найкращих місць Києва, перевірених досвідом друзів та знайомих. Мова піде про клуби та студії для молодших школярів та підлітків до 16 років.

Юні науковці можуть відвідувати такі гуртки: 

1. Школа сучасних наук Science Gen

Україні наразі потрібні молоді вчені та інженери. Але, нажаль, вивчення фізики, хімії, біології у звичайній школі не дуже цікаве дітям… Саме тому провідні викладачі Києва створили суботній проект Science Gen – місце, де підлітки можуть полюбити науку, відчути її «кінчиками пальців» (роблячи різноманітні експерименти), поглянути на світ через призму наукового мислення. Учні дізнаються, чому восени одне листя стає червоним, а інше – жовтим. Зможуть виділити ДНК з допомогою соковижималки, навчаться креативно застосовувати математику у буденному житті та багато іншого!

Заняття для дітей з 5 по 11 класи відбуваються щосуботи у двох філіалах: на Оболоні та в районі КПІ.

https://www.facebook.com/ScienceGen/?fref=ts 

2. «Недільна школа»… з математики - при 145 ліцеї

На цих заняттях діти розв'язують (а також придумують самі) задачі на логіку, фантазію, застосування потужних математичних методів. Частина завдань обговорюється протягом заняття, інша частина – залишається для самостійного опрацювання. Це дає змогу по справжньому зацікавити учнів математикою, а також за бажанням – підготуватися до вступу у ліцей. До занять запрошуються учні 5-6 класів.

http://www.lic145.kiev.ua/sun_m.php 

3. «Весела наука»

Клуб для дітей та підлітків віком від 7 до 15 років. Тут відбуваються цікавезні наукові шоу, яскраві досліди, пізнання таємниць природи експериментальним шляхом. Діти зможуть створити та забрати додому свої «наукові поробки». Можна також у такий незвичний спосіб відсвяткувати, приміром, день народження. Працюють гуртки, пізнавальні квести, майстер-класи. А проводять заняття, звісно ж, Веселі вчені! 

http://www.veselanauka.com 

4. Клуб «Винахідник»

Цей клуб радо приймає дітей дуже широкого вікового діапазону – від 3 до 16 років. (Зручно для мами, в якої навіть троє дітей різного віку – можна привести одразу всіх ☺ ). Навчання відбувається за допомогою конструкторів Lego Education – все через дію, ніякої сухої теорії! А детальніше щодо процесу можна дізнатися на пробному занятті. Сторінка клубу:

http://vynahidnyk.org/ 

 

Тренінги, зустрічі, квести, спрямовані на навчання і особистісний розвиток, відбуваються тут:

1. Ресурсний центр Чародім.

Організований для дітей та підлітків, які не відвідують звичайну школу, а знаходяться на домашньому чи дистанційному навчанні. Клуб проводить зустрічі у власному приміщенні, а також у парках, лісах, музеях та навчальних закладах Києва. Мета  – дати дітям можливість весело та корисно провести час, познайомитись, дізнатися більше про себе та оточуючий світ. Тематика заходів найрізноманітніша – це і заняття з шкільних предметів, і робототехніка, і спортивні програми. Проводяться також консультації для батьків з питань виховання та розвитку дітей.

https://www.facebook.com/Charodim/ 

2. iWonder – Креативна академія для підлітків

Створена при Києво-Могилянській бізнес-школі. Тут творчі та небайдужі люди разом з підлітками ходять у походи, грають в командні ігри, проводять зустрічі, присвячені різним темам. Це і здобуття знань, і можливість для підлітка краще зрозуміти себе, виробити власну систему цінностей, стати впевненішим, обрати професію. Навчитися брати відповідальність за своє життя на себе і взаємодіяти з іншими. Батьки також можуть брати участь у деяких заходах. За новинами цієї унікальної академії можна слідкувати у фейсбуці:

https://www.facebook.com/IWonder-378179415608883/ 

 

Спробувати себе у сфері IT вже можна вже починаючи з 10 років. Раджу зробити це тут: 

1. IT Kids запрошує молодь віком від 10 до 15 років. 

Вечірні курси  – комплексна програма, під час якої провідні спеціалісти навчають дітей основам програмування, дизайну сайтів, 3D-анімації, робототехніці. Проходження курсів фактично дозволить хлопцю чи дівчині починати працювати і розвиватися в IT сфері, в якості веб-дизайнера або розробника . Це дійсно вагомий внесок у майбутнє вашої дитини. Дізнайтеся більше за посиланням:

http://itea.ua/courses-itea/forkids/ 

2. GoITeens

Ще одна IT-спільнота для підлітків 11-16 років, де їх навчають вільно та критично мислити, працювати над конкретними проектами та задачами, застосовуючи STEAM-підхід (взаємозв*язок математики, електроніки, програмування, науки і дизайну). Крім технічних знань, підлітки «прокачують» і soft skills – особистісні компетенції (розуміння себе, вміння співпрацювати з людьми, здатність до нестандартних рішень). Зануритися у реальне життя IT-шника, створити портфоліо власних проектів та почати заробляти ще до вступу в університет – цілком реально! 

http://goiteens.goit.ua/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%bc%d1%8b-%d0%be%d0%b1%d1%83%d1%87%d0%b0%d0%b5%d0%bc/ 

 

Творчість – поняття дуже широке, воно охоплює усе наше життя. Але часто його застосовують у більш вузькому сенсі, говорячи про театральне мистецтво, музику, відео кліпи. Все це і більше – у наступних студіях:

1. Школа відеомонтажу Pro Cut

Тут можна створювати власні відеоролики, блоги, мультфільми, і вчитися робити це професійно. А ще – писати сценарії, створювати популярні відеоблоги на Youtube, оволодівати акторським мистецтвом та сценічною мовою. Усі викладачі курсів – практики і професіонали у своїй сфері. Сучасні діти полюбляють гаджети – нехай це стане пов’язане з захоплюючою професією! 

Навчання можливе з 10 років, детальніше дізнатися можна на сторінці: http://procut.com.ua/ 

2. Театральна студія «Чорний квадратик»

Молодший братик найвідомішої студії «Чорний квадрат» - для майбутніх акторів – як дошкільнят, так і школярів до 16 років. Мета занять – дати дитині змогу відчути власне «Я», оволодіти своїм тілом, мімікою та голосом, навчитися сміливо проявляти себе. Тут панують взаємоповага, дружня атмосфера, індивідуальний підхід до кожної дитини. Гасло – «неталановитих дітей не буває».

Дізнавайтеся і записуйтеся за посиланням: http://www.dtskvadrat.com/#!pro-nas/cjg9 

3. Музична рок-школа Rock School

Тут може займатися кожен, незалежно від рівня майстерності. Є можливість групових та індивідуальних занять. Напрямків багато – це і вокал, і ударні інструменти, і гітара, і клавіші. Регулярно відбуваються концерти, зйомка кліпів, майстер-класи. До речі, школа запрошує рокерів віком від 5 до 65 років, отже, якщо ви давно мріяли оволодіти музичним інструментом, то – вперед разом з дитиною!

http://rockschool.com.ua/ 

 

І, нарешті, поговоримо про економіку та фінанси. Наразі досить багато тренінгів такого напрямку, але дійсно на практиці познайомитися з бізнес-процесами можна у  

MBA Kids.

Діти можуть спробувати себе у ролі підприємців, отримати нові враження та ідеї, зустрітися з успішними людьми, які поділяться досвідом, вирушити на екскурсії до провідних підприємств України.  Усі нові знання одразу закріплюються практикою. Курс працює у зручному форматі – по суботах та в позашкільний час, передбачені різні вікові групи.

Дізнатися більше можна на сторінці: www.mbakids.ua     

На цьому я завершую свій огляд. Пішла обирати курси для доньки!

В начало