Дбайливими маминими руками. 5 найпростіших ідей для рукоділля


1) Молочний фартушок

Річ корисна і дуже проста у виконанні. Особливо підійде для мам, які часто годують дитину грудьми в публічних місцях, але ще не настільки сміливі, щоб робити це відкрито. Я часто користувалася шарфом або легкою курткою, але потім випадково натрапила на такий цікавий винахід. Такий фартушок можна й купити, але мені здається, вигідніше і цікавіше зробити його самій, тим паче це не так і складно. Для простого фартушка потрібно обробити шматок тканини (розмір і оздоблення на ваш розсуд) і пришити до нього стрічку, поясок або смужку тієї самої тканини, щоб зачепити за шию.  

Фото з сайту: feedingmothers.com

2) Прикраса для дівчинки

Для мам дівчаток дуже актуальна річ. Особливо коли тобі ледь не на кожному кроці кажуть: “Який у вас гарненький хлопчик!” Таку прикрасу також можна придбати, але ви можете легко зробити її самі і вона буде не лише неповторна, але й зроблена з любов’ю.

 

Фото з сайту: drprem.com

3) Мобільний дитячий стільчик

Мене дуже захопила ця ідея, особливо, коли ви любите ходити з дітьми в кав’ярні і ресторани, де немає дитячих стільчиків. Або якщо ви ходите туди з іншими мамами і дітьми, бо зазвичай, якщо навіть дитячий стільчик знайдеться, то він один. Для віку 1+, коли діти вже хочуть сидіти, як дорослі, має бути дуже зручно. Насправді, він нагадує більше підгузок і зав’язується за спинкою звичайного стільця. Тут також необмежена фантазія для оздоблення і різного дизайну. 

Фото з сайту: http://www.sacknseat.com/

4) Пальчиковий театр

Це актуально для мам, у яких багата фантазія. Але і для мам, які не мають досвіду у вигадуванні чудернацьких звірів, є зразки в інтернеті. І не потрібно бути дуже досвідченою рукодільницею, просто зробіть щось схоже на тваринку чи інших героїв казок (колобка, курочку, бабу-діда, вовчика-братика…) з отвором для вашого пальчика, і казка на ніч перетвориться на щось набагато цікавіше. Можливо, це надихне вас вигадати власну історію?  (От у мене вийшов оновлений колобок, коли ми довго-довго їхали додому: мій колобок зустрічав не лише звичних звірів, а й легкові машини, вантажівки, ворон і мишок на своєму шляху… На жаль, пальчикових іграшок у мене тоді з собою не було, але це було б дуже актуально, коли розповідаєш дитині казку в машині, сидячи на передньому сидінні, а вона — ззаду в автокріслі).

Фото з сайту: http://skrynya.ua/ua/bregin-yuliya/

5) Ну а для зовсім сміливих і захоплених мам — пропоную зробити справжню диво-іграшку своїй дитині (це просто моя мрія, і я поки що ходжу навколо неї і надихаюсь, але щодня на крок ближче до втілення) — тиху книжку. Нашу першу тиху книжечку нам подарували друзі на перший день народження. І ми одразу ж взяли її з собою в зимову мандрівку. Так от, мушу зізнатися, це просто незамінна річ у потязі, коли потрібно заспокоїти і зацікавити дитину надовго. Нам за 5 годин поїздки вдалося погратися книжечкою кілька разів майже по годині. Але серед “плюсів” тихої книжечки ще й те, що вона може бути для зовсім різного віку: зростає дитина — ускладнюємо завдання — додаємо нові сторінки. Та вона мені й самій, якщо чесно, дуже подобається:)